GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
VİVA FİDEL !

VİVA FİDEL !

Fidel’in dostları Küba Devrimi’nin büyük lideri Fidel Castro'nun doğum gününü kutladı.

 José Martí Küba Dostluk Derneği ‘nin (JMKDD) düzenlediği gecede Fidel’in 88. Yaşı kutlandı. Mimarlar Odası Ankara Şubesi arka bahçesinde  düzenlenen geceye Küba Cumhuriyeti Büyükelçisi Alberto González’de katıldı.  Bir çok yerde  çeşitli etkinliklerle kutlanan liderin doğum gününde Fidel onuruna pasta kesildi. Küba Cumhuriyeti Büyükelçisi Alberto González  katılımcılara ve etkinliği düzenleyenlere teşekkür ettikten sonra  pastayı kesti. Castro’nun pastasındaki mumları ise minikler üfledi.  

Geç saatlere kadar süren kutlamada katılımcılar Küba müzikleri eşliğinde dans etti. 


Toplam Görüntülenme : 49841
Kategori Haberleri

Üniversiteler üzerinden rejimle hesaplaşılıyor
Mimarlar Odası Ankara Şubesi haftalık basın toplantısında ülke ve kent gündemini kentsel mekânsal süreç üzerinden okudu.
25 Nisan 2018
Basın Açıklaması "Mimarlık Yargılanıyor! Sessiz Kalmayınız!"
Bu yarışma, kentsel dönüşüm adı altında yıkımla karşı karşıya olan Küçük Armutlu mahallesinin, fiziki ve sosyal dokusu ile önemli özellikler taşıyan ‘gecekondulaşma dönemine’ ait yapılaşmasının özgün niteliklerini koruyarak iyileştirilmesini amaçlamıştır.
25 Aralık 2017
Kılıçdaroğlu, DKÖ ve meslek odalarıyla referandumu değerlendirdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, demokratik kitle örgütleri ve meslek odası temsilcileri ile referandum sürecini ve sonrasında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.
05 Mart 2017
İnsan Hakları Anıtı’nın etrafındaki abluka acilen kaldırılsın
Mimarlar Odası Ankara Şubesi, açlık grevindeki akademisyenler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın tutuklanmalarına ilişkin barışçıl protestolara yönelik sert  polis müdahalesine, İnsan Hakları Anıtı’nın günlerdir bariyerlerle çevrilmesine ve anıtın ablukaya alınmasına tepki gösterdi.
08 Haziran 2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!