GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
VİVA FİDEL !

VİVA FİDEL !

Fidel’in dostları Küba Devrimi’nin büyük lideri Fidel Castro'nun doğum gününü kutladı.

 José Martí Küba Dostluk Derneği ‘nin (JMKDD) düzenlediği gecede Fidel’in 88. Yaşı kutlandı. Mimarlar Odası Ankara Şubesi arka bahçesinde  düzenlenen geceye Küba Cumhuriyeti Büyükelçisi Alberto González’de katıldı.  Bir çok yerde  çeşitli etkinliklerle kutlanan liderin doğum gününde Fidel onuruna pasta kesildi. Küba Cumhuriyeti Büyükelçisi Alberto González  katılımcılara ve etkinliği düzenleyenlere teşekkür ettikten sonra  pastayı kesti. Castro’nun pastasındaki mumları ise minikler üfledi.  

Geç saatlere kadar süren kutlamada katılımcılar Küba müzikleri eşliğinde dans etti. 


Toplam Görüntülenme : 54772
Kategori Haberleri

Muhalefetin İstanbul Adayı Olsa İdim
Yaşamakta olduğumuz yerel seçimler sürecinde ise, bu durum daha da yoğun bir şekilde sürüyor. Bu durumun İstanbul’un sorunları ve çözümleriyle ilgili, yapacağımız açıklamaları zorlaştırmasını beklemiyor değildik. 
25 Mart 2019
Gazeteciler yerel yönetim ve yerel siyaseti masaya yatırdı
Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan’ın moderatörlüğünü yaptığı panele konuşmacı olarak Fox Tv eski  Ankara Temsilcisi Sedat Bozkurt, Gazete Duvar Ankara Temsilcisi Özlem Akarsu Çelik, Cumhuriyet gazetesi eski Ankara Temsilcisi Erdem Gül katıldı.
07 Aralık 2018
Üniversiteler üzerinden rejimle hesaplaşılıyor
Mimarlar Odası Ankara Şubesi haftalık basın toplantısında ülke ve kent gündemini kentsel mekânsal süreç üzerinden okudu.
25 Nisan 2018
Basın Açıklaması "Mimarlık Yargılanıyor! Sessiz Kalmayınız!"
Bu yarışma, kentsel dönüşüm adı altında yıkımla karşı karşıya olan Küçük Armutlu mahallesinin, fiziki ve sosyal dokusu ile önemli özellikler taşıyan ‘gecekondulaşma dönemine’ ait yapılaşmasının özgün niteliklerini koruyarak iyileştirilmesini amaçlamıştır.
25 Aralık 2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!