GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
“Sondan Sonra”

“Sondan Sonra”

 

Yenimahalle Belediyesi, Duru Tiyatrosu’nun “Sondan Sonra” oyununu izleyicilerle buluşturdu.

 

“Sondan Sonra” isimli tiyatro oyunu, Yenimahalle Belediyesi’ne bağlı Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda sergilendi. Yeni Mahalle Belediyesi Başkanı Fethi Yaşar’da oyunu izleyenler arsındaydı. Dennis Kelly’nin yazdığı oyun “Sondan Sonra” İlk kez Londra’da 2005’te sahne aldı.  Dünyada özellikle ABD'de 11 Eylül saldırısı ile gelişen terörizm paronoyası, nükleer saldırısında Mark ve Louise’in hayatta kalma çabaları, aşk ve iktidar mücadeleleri üzerinden aktarılıyor.  Oyunun Yönetmenliğini Emre Kınay’ın yaptığı oyun, Ahu Türkpençe ve Emre Kınay’ın performansı ile sahnelendi.


Toplam Görüntülenme : 39499
Kategori Haberleri

ICOMOS-ODTÜ etkinliliği
ODTÜ Mimarlık Bölümü, Kültürel Mirası Koruma Lisansüstü Programı ile ICOMOS Türkiye işbirliği ile “Anlayıştan Korumaya Kırsal Miras” başlıklı uluslararası sempozyum ve 'Ankara’nın Kırsalı’ temalı gezi 31 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında düzenlenecektir. 
28 Mayıs 2019
ODTÜ Mimarlık Tarihi 30. Yıl Etkinliği
ODTÜ Mimarlık Tarihi Lisansüstü Programı'nın 2018-2019 eğitim döneminde düzenlenmekte olan 30. yıl buluşmaları, programın ilk başkanı olan İnci Aslanoğlu’nu anmak üzere 22 Mayıs 2019’da düzenlenecek olan “İnci Aslanoğlu: Mimarlık Tarihini Yazmak ve Öğretmek” başlıklı buluşma ile sona erecek olan etkinliği bilgilerinize sunar. Katılımınızı dileriz.
22 Mayıs 2019
Anafartalar Belgeseli’nin prömiyeri gerçekleştirilecek
Galip Kürkcü'nün yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği, yıkım tehlikesi altındaki Anafartalar Çarşısı’nı esnafın, sanatçıların ve akademisyenlerin gözünden anlattığı “Anafartalar” Belgeseli, 20 Mayıs 2019’da Kızılay’daki Büyülü Fener sinemasında prömiyerini yapacak.
17 Mayıs 2019
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar Paneli: Kadri Erkman
A N K A R A B A Ğ E V İPınarbaşı Mahallesi Şehit Hakan Turan Caddesi No:18 Keçiören / Ankara(312) 355 20 27
16 Mayıs 2019

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!