GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Dans festivalinde final gecesi

Dans festivalinde final gecesi

Yenimahalle Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Dans Festivali sona erdi. Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Festivalde kapanışı Yenimahalle Belediyesi TUBİL Halk Dansları Topluluğu yaptı. Konuk dans topluluğu olarak Nilüfer Halk Dansları Topluluğu gecede sahne aldı. Geceye, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, belediye meclis üyeleri de katıldı. Boğaziçi Üniversitesi Folklor Kulübü, HDN Dans Topluluğu, Folk Ensemble Seu Georgian Stars gruplarının katıldığı, izleyenlerin büyülendiği final gecesinde ise kapanışı nefes kesen bir gösteri ile TUBİL Halk Dansları Topluluğu yaptı.

 


Toplam Görüntülenme : 33691
Kategori Haberleri

Arkeolojist Sandra Rıego Ruız DTCF’de konferans verecek
Ankara Üniversitesi Latin Amerika Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkez işbirliğiyle Arkeolojist Sandra Rıego Ruız, 30 Kasım 2018 tarihinde saat 16:00’da Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Muzaffer Gökar Salonu’nda “Mexican Cultural Heritage” konulu konferans verecek.
26 Kasım 2018
"Gitti Mayışın Yarısı" etkinliği gerçekleştirilecek
16 Kasım 2018
İdeolojik simülüsyon olarak mimari inşa sunumu gerçekleştirilecek
"TED Üniversitesi Mimarlık Bölümü tarafından düzenlenen sunum 1 Kasım 2018 Perşembe günü 18.30-20.00 saatleri arasında TED Üniversitesi çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.
30 Ekim 2018
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar Paneli Enver Tokay ile devam ediyor
Başkent Üniversitesi GSTMF Mimarlık Bölümü tarafından VEKAM işbirliği ile düzenlenen " Ankara'da İz Bırakan Mimarlar " paneller dizisinin  yedincisi Mimar Enver Tokay ile devam ediyor.
18 Ekim 2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!