GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Dans festivalinde final gecesi

Dans festivalinde final gecesi

Yenimahalle Belediyesi’nin düzenlediği Uluslararası Dans Festivali sona erdi. Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Festivalde kapanışı Yenimahalle Belediyesi TUBİL Halk Dansları Topluluğu yaptı. Konuk dans topluluğu olarak Nilüfer Halk Dansları Topluluğu gecede sahne aldı. Geceye, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, belediye meclis üyeleri de katıldı. Boğaziçi Üniversitesi Folklor Kulübü, HDN Dans Topluluğu, Folk Ensemble Seu Georgian Stars gruplarının katıldığı, izleyenlerin büyülendiği final gecesinde ise kapanışı nefes kesen bir gösteri ile TUBİL Halk Dansları Topluluğu yaptı.

 


Toplam Görüntülenme : 32072
Kategori Haberleri

10 Ekim Katliamı kitaplaştı Zelal Yaşamlar okuyucuyla buluştu
Gıda Mühendisi ve yazar Kadir Dağhan’ın ilk kitabı olan, 1977 1 Mayıs Katliamından 10 Ekim Katliamı’na toplumun yaşadığı travmaları ve barış özlemini konu alan “Zelal Yaşamlar” okuyucuyla buluştu.
07 Haziran 2018
Diyalog için Mimarlık: Ankara’da İtalya Büyükelçiliği ve Diplomasi Mekânları
Gerçekleştirilecek etkinliğe katılımınızı diler, bilgilerinize sunarız.
04 Haziran 2018
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar Paneli
Ankara’da nitelikli pek çok konut yapısının, işhanının ve kurum yapısının tasarımcısı olarak bilinen, özellikle farklı ortaklıklar ile tasarladığı yapılar nedeniyle kentin hafızasında yer eden, ancak hakkında yapılmış yayın sayısı oldukça sınırlı olan Vedat Özsan’ın mimarlık serüvenini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenecek olan panelde; özel bir önemi hak eden mimarı mimarlık ortamının gündemine taşımak hedeflenmektedir.
24 Mayıs 2018
KORDER "Karakalem Atatürk Portreleri" sergi açılışı
"Karakalem Atatürk Portreleri" sergisi açılışı KORDER merkezinde 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 12.30'da gerçekleşecektir.
17 Mayıs 2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!