GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar -14 : Orhan Dinç
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar -14 : Orhan Dinç

Başkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ve Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (VEKAM) işbirliği ile düzenlenen " Ankara'da İz Bırakan Mimarlar" projesi kapsamında Orhan Dinç’i konu alan panel çevrimiçi etkinlik olarak 18 Aralık 2020 tarihinde saat 14.00’da  gerçekleştirilecektir. Etkinliğe ilişkin kayıt linkini bilgilerinize sunar, katılımınızı dileriz.

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi

Etkinlik hakkında:

Ankara’da kurumsal ve kamusal kullanımlı nitelikli yapıların tasarımcısı olan, bu şekilde kentin yapılı çevresinde mekânsal açıdan önemli ve anlamlı izler bırakan, uzun yıllar boyunca eğitim ortamının içinde yer alarak bilgi ve deneyimini öğrencilerle paylaşan, mimarlık mesleğinin kurumsal işleyişi açısından önemli idari görevler üstlenen, Mimarlar Odasının çeşitli kademelerinde sorumluluk alarak mesleğin gelişmesi için özveriyle çaba gösteren ve böylelikle mimarlık ortamına önemli katkılar sağlayan Orhan Dinç’in mimarlık serüvenini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenecek olan panelde; özel bir önemi hak eden mimarı, mimarlık ortamı ile yeniden buluşturmak hedeflenmektedir.

Toplantı zoom platformu üzerinden webinar formatında yapılacaktır. İzleyicilerin kamera ve mikrofonları kapalı konumda olacak sorularını Q&A kısmından ileteceklerdir.

Toplantı kayıtlı katılımcılarla gerçekleştirilecektir. Kaydını yaptıran izleyicilere otomatik olarak toplantı bilgileri system tarafından iletilmektedir. 

Toplantı kayıt linki aşağıda paylaşılmaktadır. Panele katılmak isteyen kişiler bu linkten kayıt yaptırabilirler.

Etkinlik kayıt linki: https://kocun.zoom.us/webinar/register/WN_1ywJIQ9JQq6vs5N9gX8buA


Toplam Görüntülenme : 2678
Kategori Haberleri

Ankara da İz Bırakan Mimarlar- Kapanış Paneli
Etkinliğe ilişkin kayıt linkini bilgilerinize sunar, katılımınızı dileriz.
19 Ekim 2021
Ankara Projeleri Sergi Açılışı
Ankara Kent Konseyi bünyesinde  Mimarlık Kültürü ve Planlama Çalışma Grubu’nun çalışmaları kapsamında Ankara’daki üniversitelerin iç mimarlık, mimarlık, peyzaj, planlama öğrencilerinin Ankara odaklı çalışmalarından oluşan Ankara Projeleri Sergi açılışı 13 Ekim 2021 Çarşamba günü saat:18.00’da Ankara Kent Konseyi Sergi Salonu’nda gerçekleşecektir. 
12 Ekim 2021
“Uluslararası Kadın Hakkı” sanal sergisi
Ankara Rüzgarı Kültür Sanat ve Yaşamı Destekleme Derneği tarafından organize edilen “Uluslararası Kadın Hakkı” sanal sergisi pandemi nedeniyle zor günler yaşayan sanatçıların eserlerini toplumla buluşturmak üzere Mimarlar Odası Ankara Şubesi işbirliğiyle izleyenleriyle buluşuyor.
17 Haziran 2021
Ziya Tanalı Ödülleri 2021 Ulusal Öğrenci Mimari Tasarım Yarışması
Ziya Tanalı ZT Ödülleri 2021 Ulusal Öğrenci Mimari Tasarım Yarışması düzenlenmektedir.
10 Mayıs 2021

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!