GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar -14 : Orhan Dinç
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar -14 : Orhan Dinç

Başkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ve Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (VEKAM) işbirliği ile düzenlenen " Ankara'da İz Bırakan Mimarlar" projesi kapsamında Orhan Dinç’i konu alan panel çevrimiçi etkinlik olarak 18 Aralık 2020 tarihinde saat 14.00’da  gerçekleştirilecektir. Etkinliğe ilişkin kayıt linkini bilgilerinize sunar, katılımınızı dileriz.

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi

Etkinlik hakkında:

Ankara’da kurumsal ve kamusal kullanımlı nitelikli yapıların tasarımcısı olan, bu şekilde kentin yapılı çevresinde mekânsal açıdan önemli ve anlamlı izler bırakan, uzun yıllar boyunca eğitim ortamının içinde yer alarak bilgi ve deneyimini öğrencilerle paylaşan, mimarlık mesleğinin kurumsal işleyişi açısından önemli idari görevler üstlenen, Mimarlar Odasının çeşitli kademelerinde sorumluluk alarak mesleğin gelişmesi için özveriyle çaba gösteren ve böylelikle mimarlık ortamına önemli katkılar sağlayan Orhan Dinç’in mimarlık serüvenini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenecek olan panelde; özel bir önemi hak eden mimarı, mimarlık ortamı ile yeniden buluşturmak hedeflenmektedir.

Toplantı zoom platformu üzerinden webinar formatında yapılacaktır. İzleyicilerin kamera ve mikrofonları kapalı konumda olacak sorularını Q&A kısmından ileteceklerdir.

Toplantı kayıtlı katılımcılarla gerçekleştirilecektir. Kaydını yaptıran izleyicilere otomatik olarak toplantı bilgileri system tarafından iletilmektedir. 

Toplantı kayıt linki aşağıda paylaşılmaktadır. Panele katılmak isteyen kişiler bu linkten kayıt yaptırabilirler.

Etkinlik kayıt linki: https://kocun.zoom.us/webinar/register/WN_1ywJIQ9JQq6vs5N9gX8buA


Toplam Görüntülenme : 1049
Kategori Haberleri

Türk Sosyal Bilimler Derneği Geleneksel Çarşamba Söyleşileri
25 Ocak 2021
Çekme Karavan Tasarımı Ulusal Öğrenci Fikir Yarışması
KTO Karatay Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi tarafından “Çekme Karavan Tasarımı Ulusal Öğrenci Fikir Yarışması” düzenlenmektedir. Yarışmaya dair içerik ve katılım koşullarını bilgilerinize sunarız.
25 Ocak 2021
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar -14 : Orhan Dinç
Başkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ve Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (VEKAM) işbirliği ile düzenlenen " Ankara'da İz Bırakan Mimarlar" projesi kapsamında Orhan Dinç’i konu alan panel çevrimiçi etkinlik olarak 18 Aralık 2020 tarihinde saat 14.00’da  gerçekleştirilecektir. 
16 Aralık 2020
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar -13 : İlhami Ural
Başkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ve Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (VEKAM)  işbirliği ile düzenlenen " Ankara'da İz Bırakan Mimarlar" projesinin İlhami Ural 'ı konu alan 13. paneli çevrimiçi etkinlik olarak 23 Ekim 2020 tarihinde saat 14.00’da  gerçekleştirilecektir.
21 Ekim 2020

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!