GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar -14 : Orhan Dinç
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar -14 : Orhan Dinç

Başkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi ve Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (VEKAM) işbirliği ile düzenlenen " Ankara'da İz Bırakan Mimarlar" projesi kapsamında Orhan Dinç’i konu alan panel çevrimiçi etkinlik olarak 18 Aralık 2020 tarihinde saat 14.00’da  gerçekleştirilecektir. Etkinliğe ilişkin kayıt linkini bilgilerinize sunar, katılımınızı dileriz.

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi

Etkinlik hakkında:

Ankara’da kurumsal ve kamusal kullanımlı nitelikli yapıların tasarımcısı olan, bu şekilde kentin yapılı çevresinde mekânsal açıdan önemli ve anlamlı izler bırakan, uzun yıllar boyunca eğitim ortamının içinde yer alarak bilgi ve deneyimini öğrencilerle paylaşan, mimarlık mesleğinin kurumsal işleyişi açısından önemli idari görevler üstlenen, Mimarlar Odasının çeşitli kademelerinde sorumluluk alarak mesleğin gelişmesi için özveriyle çaba gösteren ve böylelikle mimarlık ortamına önemli katkılar sağlayan Orhan Dinç’in mimarlık serüvenini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenecek olan panelde; özel bir önemi hak eden mimarı, mimarlık ortamı ile yeniden buluşturmak hedeflenmektedir.

Toplantı zoom platformu üzerinden webinar formatında yapılacaktır. İzleyicilerin kamera ve mikrofonları kapalı konumda olacak sorularını Q&A kısmından ileteceklerdir.

Toplantı kayıtlı katılımcılarla gerçekleştirilecektir. Kaydını yaptıran izleyicilere otomatik olarak toplantı bilgileri system tarafından iletilmektedir. 

Toplantı kayıt linki aşağıda paylaşılmaktadır. Panele katılmak isteyen kişiler bu linkten kayıt yaptırabilirler.

Etkinlik kayıt linki: https://kocun.zoom.us/webinar/register/WN_1ywJIQ9JQq6vs5N9gX8buA


Toplam Görüntülenme : 10913
Kategori Haberleri

"Cumhuriyet’in Başkenti Ankara’da Alman Mimarlar" etkinliği
17 Aralık 2023 Pazar günü gezi ve ardından Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Farabi Salonu ve Fuaye alanında sunumlar ve sergi açılışı ile gerçekleştirilecektir.
13 Aralık 2023
“Gözüm Uludağ’ın Üzerinde” Fotoğraf Yarışması
15 Ağustos 2023
ZT Ödülleri Ulusal Öğrenci Proje Yarışması 2022
Mimarlık ortamının erken ve büyük kayıplarından 2008 yılı Sinan Ödüllü mimar Ziya Tanalı’nın yaşamı boyunca yazdıklarından, yaptıklarından, söylediklerinden etkilenen ve bu birikimin aktarılmaya devam etmesini isteyen insanlardan oluşan Ziya Tanalı İnisiyatifi ve Tanalı Ailesi tarafından, Mimarlığın "Gücü" konulu 2022 yılı Ziya Tanalı Ödülleri Ulusal Öğrenci Mimari Proje Yarışması düzenlenmektedir.
20 Eylül 2022
Yeniden İşlevlendirme: Sürdürülebilir Mimari Dönüşümler için Perspektif ve Stratejiler
İngilizce dilinde gerçekleştirilecek etkinlik boyunca, İngilizce'den Türkçe'ye simultane çeviri olacaktır. 
13 Haziran 2022

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!