GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
III. Kentsel Morfoloji Sempozyumu
III. Kentsel Morfoloji Sempozyumu 

ODTÜ Mimarlık Bölümü ile Şehir ve Bölge Planlama Bölümünün ortaklaşa düzenlediği III. Kentsel Morfoloji Sempozyumu 3 Mayıs Pazartesi günü başlayacaktır.

Çevrimiçi olarak 3-4-5 Mayıs 2021 tarihlerinde, 19 ayrı oturumda toplam 69 bildirinin sunulacağı etkinlik, konuya ilgi duyan tüm takipçilere ücretsiz olarak Zoom bağlantısı ve etkinliğin YouTube kanalı üzerinden açık olacaktır. Peter Larkham, Giuseppe Strappa, Ayşe Sema Kubat ve Tolga Ünlü’nün özel oturumlarda yer alacağı sempozyum hakkında ayrıntılı bilgi ve sempozyum programı için etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etkinliğe ilişkin linki aşağıdaki şekilde bilgilerinize sunar, katılımınızı dileriz.

Saygılarımızla,

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi 

Etkinlik linki: https://kentselmorfolojisempozyumu2021.wordpress.com/


Toplam Görüntülenme : 2800
Kategori Haberleri

Ankaralılar’ın ortak hatıraları sergilenecek
Çankaya Kent Konseyi'nin düzenlediği, "Bir Zamanlar Varlardı-Ankaralılar’ın Ortak Hatıraları Sergisi, Çankaya Belediyesi Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde 15 Ocak’ta saat 13:00’da açılacak.
11 Ocak 2022
Ankara da İz Bırakan Mimarlar- Kapanış Paneli
Etkinliğe ilişkin kayıt linkini bilgilerinize sunar, katılımınızı dileriz.
19 Ekim 2021
Ankara Projeleri Sergi Açılışı
Ankara Kent Konseyi bünyesinde  Mimarlık Kültürü ve Planlama Çalışma Grubu’nun çalışmaları kapsamında Ankara’daki üniversitelerin iç mimarlık, mimarlık, peyzaj, planlama öğrencilerinin Ankara odaklı çalışmalarından oluşan Ankara Projeleri Sergi açılışı 13 Ekim 2021 Çarşamba günü saat:18.00’da Ankara Kent Konseyi Sergi Salonu’nda gerçekleşecektir. 
12 Ekim 2021
“Uluslararası Kadın Hakkı” sanal sergisi
Ankara Rüzgarı Kültür Sanat ve Yaşamı Destekleme Derneği tarafından organize edilen “Uluslararası Kadın Hakkı” sanal sergisi pandemi nedeniyle zor günler yaşayan sanatçıların eserlerini toplumla buluşturmak üzere Mimarlar Odası Ankara Şubesi işbirliğiyle izleyenleriyle buluşuyor.
17 Haziran 2021

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!