GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Şiir ve Ankara Fotoğrafları sergisi

Şiir ve Ankara Fotoğrafları sergisi

Başkent dayanışması adına Mülkiyeliler Birliği  “Ben Ankara Şiir ve Fotoğraf Sergisi” açılışı yaptı.

Ben Ankara- Başkent Dayanışması bileşenleri adına Mülkiyeliler Birliği Fotoğraf ve Şiir sergisini bugün açtı. Mülkiyeliler Birliği’nin bahçe katında açılan sergi yemek yemekte olanların şiir ve fotoğrafla keyifli dakikalar yaşamasına neden oldu. “Ben Ankara Şiir ve Fotoğraf Sergisi” 13 Ekim’e kadar Mülkiyeliler Birliği’nde görülebilecek. Açılışa, Başkent dayanışmasının yürütücülüğünü üstlenen Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nin Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı. Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Ali Hakkan 13 Ekim yürüyüşüne çağrı yaparak “ Ben Ankara bileşenleri Ankara’nın Başkent oluşunun tarihi olan 13 Ekim’de Ulus heykelden Sakarya’ya Ankara için yürüyecek. Ankara’nın kimliğine sahip çıkmak isteyen herkesi, Başkent dayanışması ile 13 Ekim’de yan yana yürümeye davet ediyoruz” dedi.  Sergi afişinde, Ben Ankara dayanışmasının   “Ben Ankara: Bir kentin kaynağına dönerek geleceğine sahip çıkması, uyanışı, isyanıdır” şeklinde tanımlandığı dikkat çekti.  

 


Toplam Görüntülenme : 40532
Kategori Haberleri

Ankara’da İz Bırakan Mimarlar Paneli
"Ankara'da İz Bırakan Mimarlar" adlı paneller serisinde Affan Kırımlı başlığı ile düzenlenecek panel 21 Aralık 2018 tarihinde saat 14.00’da Ankara  Bağ Evi'nde gerçekleştirilecektir.
20 Aralık 2018
Arkeolojist Sandra Rıego Ruız DTCF’de konferans verecek
Ankara Üniversitesi Latin Amerika Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkez işbirliğiyle Arkeolojist Sandra Rıego Ruız, 30 Kasım 2018 tarihinde saat 16:00’da Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Muzaffer Gökar Salonu’nda “Mexican Cultural Heritage” konulu konferans verecek.
26 Kasım 2018
"Gitti Mayışın Yarısı" etkinliği gerçekleştirilecek
16 Kasım 2018
İdeolojik simülüsyon olarak mimari inşa sunumu gerçekleştirilecek
"TED Üniversitesi Mimarlık Bölümü tarafından düzenlenen sunum 1 Kasım 2018 Perşembe günü 18.30-20.00 saatleri arasında TED Üniversitesi çok amaçlı salonda gerçekleştirilecek.
30 Ekim 2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!