GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Şiir ve Ankara Fotoğrafları sergisi

Şiir ve Ankara Fotoğrafları sergisi

Başkent dayanışması adına Mülkiyeliler Birliği  “Ben Ankara Şiir ve Fotoğraf Sergisi” açılışı yaptı.

Ben Ankara- Başkent Dayanışması bileşenleri adına Mülkiyeliler Birliği Fotoğraf ve Şiir sergisini bugün açtı. Mülkiyeliler Birliği’nin bahçe katında açılan sergi yemek yemekte olanların şiir ve fotoğrafla keyifli dakikalar yaşamasına neden oldu. “Ben Ankara Şiir ve Fotoğraf Sergisi” 13 Ekim’e kadar Mülkiyeliler Birliği’nde görülebilecek. Açılışa, Başkent dayanışmasının yürütücülüğünü üstlenen Mimarlar Odası Ankara Şubesi’nin Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı. Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Ali Hakkan 13 Ekim yürüyüşüne çağrı yaparak “ Ben Ankara bileşenleri Ankara’nın Başkent oluşunun tarihi olan 13 Ekim’de Ulus heykelden Sakarya’ya Ankara için yürüyecek. Ankara’nın kimliğine sahip çıkmak isteyen herkesi, Başkent dayanışması ile 13 Ekim’de yan yana yürümeye davet ediyoruz” dedi.  Sergi afişinde, Ben Ankara dayanışmasının   “Ben Ankara: Bir kentin kaynağına dönerek geleceğine sahip çıkması, uyanışı, isyanıdır” şeklinde tanımlandığı dikkat çekti.  

 


Toplam Görüntülenme : 38472
Kategori Haberleri

10 Ekim Katliamı kitaplaştı Zelal Yaşamlar okuyucuyla buluştu
Gıda Mühendisi ve yazar Kadir Dağhan’ın ilk kitabı olan, 1977 1 Mayıs Katliamından 10 Ekim Katliamı’na toplumun yaşadığı travmaları ve barış özlemini konu alan “Zelal Yaşamlar” okuyucuyla buluştu.
07 Haziran 2018
Diyalog için Mimarlık: Ankara’da İtalya Büyükelçiliği ve Diplomasi Mekânları
Gerçekleştirilecek etkinliğe katılımınızı diler, bilgilerinize sunarız.
04 Haziran 2018
Ankara’da İz Bırakan Mimarlar Paneli
Ankara’da nitelikli pek çok konut yapısının, işhanının ve kurum yapısının tasarımcısı olarak bilinen, özellikle farklı ortaklıklar ile tasarladığı yapılar nedeniyle kentin hafızasında yer eden, ancak hakkında yapılmış yayın sayısı oldukça sınırlı olan Vedat Özsan’ın mimarlık serüvenini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenecek olan panelde; özel bir önemi hak eden mimarı mimarlık ortamının gündemine taşımak hedeflenmektedir.
24 Mayıs 2018
KORDER "Karakalem Atatürk Portreleri" sergi açılışı
"Karakalem Atatürk Portreleri" sergisi açılışı KORDER merkezinde 19 Mayıs 2018 Cumartesi günü saat 12.30'da gerçekleşecektir.
17 Mayıs 2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!