GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Dünya Emekçi Kadınlar günü

Dünya Emekçi Kadınlar günü

Dünya Emekçi Kadınlar gününü 103 yıldır kadınlar dünyanın dört bir yanında alanlara çıkarak, eylemlerle ve çeşitli etkinliklerle kutluyor. TMMOB Ankara İKK da  8 Mart’ta  Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyor. İnşaat Mühendisleri Odası’nda yapılacak olan etkinlik söyleşi ve ardından kokteyl ile devam edecek.

Söyleşide konuşmacı olarak Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Yrd. Doç. Dr. Nadide Karkıner yer alıyor.  Kakıner, “Emek Süreçlerinde Kadının Konumu başlıklı bir söyleşiye imza atacak. Özgür Kadın Tiyatroları okumalarının da yer alacağı etkinlik 8 Mart saat :18.30’da İnşaat Mühendisleri Odası’nda yapılacak. 


Toplam Görüntülenme : 24580
Kategori Haberleri

Muhalefetin İstanbul Adayı Olsa İdim
Yaşamakta olduğumuz yerel seçimler sürecinde ise, bu durum daha da yoğun bir şekilde sürüyor. Bu durumun İstanbul’un sorunları ve çözümleriyle ilgili, yapacağımız açıklamaları zorlaştırmasını beklemiyor değildik. 
25 Mart 2019
Gazeteciler yerel yönetim ve yerel siyaseti masaya yatırdı
Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan’ın moderatörlüğünü yaptığı panele konuşmacı olarak Fox Tv eski  Ankara Temsilcisi Sedat Bozkurt, Gazete Duvar Ankara Temsilcisi Özlem Akarsu Çelik, Cumhuriyet gazetesi eski Ankara Temsilcisi Erdem Gül katıldı.
07 Aralık 2018
Üniversiteler üzerinden rejimle hesaplaşılıyor
Mimarlar Odası Ankara Şubesi haftalık basın toplantısında ülke ve kent gündemini kentsel mekânsal süreç üzerinden okudu.
25 Nisan 2018
Basın Açıklaması "Mimarlık Yargılanıyor! Sessiz Kalmayınız!"
Bu yarışma, kentsel dönüşüm adı altında yıkımla karşı karşıya olan Küçük Armutlu mahallesinin, fiziki ve sosyal dokusu ile önemli özellikler taşıyan ‘gecekondulaşma dönemine’ ait yapılaşmasının özgün niteliklerini koruyarak iyileştirilmesini amaçlamıştır.
25 Aralık 2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!