GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
#direntmmob #tmmobadokunma
#direntmmob

#tmmobadokunma!

Gece yarısı meclisten 'geçirdiği' Torba Yasa maddeleri ile TMMOB'un yetkilerini elinden alarak Gezi eylemlerinin faturasını örgütümüze kesme planı yapan AKP'ye karşı TMMOB kortejine !

TMMOB'un yetkilerini kısıtlayan Torba Yasa'yı ve Taksim Gezi Parkı Direnişi'nde yaşanan gözaltıları protesto etmek için 13 Temmuz 2013 Cumartesi günü saat 17:00'da TMMOB önünde toplanıp yapılacak yürüyüş sonrasında kitlesel bir basın açıklaması gerçekleştirilecektir. Yürüyüşte TMMOB pankartı arkasında sadece TMMOB ve Oda flamaları taşınacaktır.

Toplanma yeri: TMMOB Önü (Selanik Caddesi No:19/1 Yenişehir/ANKARA)
Toplanma saati: 17:00
Toplam Görüntülenme : 34448
Kategori Haberleri

Üniversiteler üzerinden rejimle hesaplaşılıyor
Mimarlar Odası Ankara Şubesi haftalık basın toplantısında ülke ve kent gündemini kentsel mekânsal süreç üzerinden okudu.
25 Nisan 2018
Basın Açıklaması "Mimarlık Yargılanıyor! Sessiz Kalmayınız!"
Bu yarışma, kentsel dönüşüm adı altında yıkımla karşı karşıya olan Küçük Armutlu mahallesinin, fiziki ve sosyal dokusu ile önemli özellikler taşıyan ‘gecekondulaşma dönemine’ ait yapılaşmasının özgün niteliklerini koruyarak iyileştirilmesini amaçlamıştır.
25 Aralık 2017
Kılıçdaroğlu, DKÖ ve meslek odalarıyla referandumu değerlendirdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, demokratik kitle örgütleri ve meslek odası temsilcileri ile referandum sürecini ve sonrasında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.
05 Mart 2017
İnsan Hakları Anıtı’nın etrafındaki abluka acilen kaldırılsın
Mimarlar Odası Ankara Şubesi, açlık grevindeki akademisyenler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın tutuklanmalarına ilişkin barışçıl protestolara yönelik sert  polis müdahalesine, İnsan Hakları Anıtı’nın günlerdir bariyerlerle çevrilmesine ve anıtın ablukaya alınmasına tepki gösterdi.
08 Haziran 2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!