GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALARSOBE ARŞİV
Ara
#direntmmob #tmmobadokunma
#direntmmob

#tmmobadokunma!

Gece yarısı meclisten 'geçirdiği' Torba Yasa maddeleri ile TMMOB'un yetkilerini elinden alarak Gezi eylemlerinin faturasını örgütümüze kesme planı yapan AKP'ye karşı TMMOB kortejine !

TMMOB'un yetkilerini kısıtlayan Torba Yasa'yı ve Taksim Gezi Parkı Direnişi'nde yaşanan gözaltıları protesto etmek için 13 Temmuz 2013 Cumartesi günü saat 17:00'da TMMOB önünde toplanıp yapılacak yürüyüş sonrasında kitlesel bir basın açıklaması gerçekleştirilecektir. Yürüyüşte TMMOB pankartı arkasında sadece TMMOB ve Oda flamaları taşınacaktır.

Toplanma yeri: TMMOB Önü (Selanik Caddesi No:19/1 Yenişehir/ANKARA)
Toplanma saati: 17:00
Toplam Görüntülenme : 31362
Kategori Haberleri

Kılıçdaroğlu, DKÖ ve meslek odalarıyla referandumu değerlendirdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, demokratik kitle örgütleri ve meslek odası temsilcileri ile referandum sürecini ve sonrasında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.
05 Mart 2017
İnsan Hakları Anıtı’nın etrafındaki abluka acilen kaldırılsın
Mimarlar Odası Ankara Şubesi, açlık grevindeki akademisyenler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın tutuklanmalarına ilişkin barışçıl protestolara yönelik sert  polis müdahalesine, İnsan Hakları Anıtı’nın günlerdir bariyerlerle çevrilmesine ve anıtın ablukaya alınmasına tepki gösterdi.
08 Haziran 2017
Meslek örgütlerinden referandum iptal edilmeli çağrısı
Ankara’da KESK, DİSK, TMMOB Ankara Şubeleri, ATO ve ASMMO’nun çağrısıyla bir araya gelen yüzlerce kişi, “Referandum iptal edilmelidir. OHAL kaldırılmalı, demokratik-katılımcı, toplumun genelinin katıldığı, sivil-demokratik bir anayasa hazırlanmalıdır” çağrısında bulundu
19 Nisan 2017
16 Nisan’da hikayemizin gücüne inanalım Olumsuz söylemlere sağır olalım
Mimarlar Odası Ankara Şubesi, 16 Nisan’da Hayır çağrısı yaparak vatandaşları oylara sahip çıkmaya davet etti
12 Nisan 2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!