GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
"Kent Mücadelesi ve Kentli Hakları"

"Kent Mücadelesi ve Kentli Hakları"

Gezi parkı olaylarının ardından yapılan forum buluşmaları mahallelerde devam ediyor. Ankara Mamak halkı yarın yapılacak forumla kent mücadelesini tartışıyor. Mamak halkının yapacağı forumda "Kent Mücadelesi ve Kentli Hakları" konuşuluyor. Zülfü Kadın Yaşam Parkı ve Güvendik Parkında düzenlenecek olan foruma konuşmacı olarak; TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi,Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi, Tezcan Karakuş Candan, Mimarlar Odası Ankara Şubesi,Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Songül Üzgün, ve CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka katılıyor. 


Toplam Görüntülenme : 24842
Kategori Haberleri

Muhalefetin İstanbul Adayı Olsa İdim
Yaşamakta olduğumuz yerel seçimler sürecinde ise, bu durum daha da yoğun bir şekilde sürüyor. Bu durumun İstanbul’un sorunları ve çözümleriyle ilgili, yapacağımız açıklamaları zorlaştırmasını beklemiyor değildik. 
25 Mart 2019
Gazeteciler yerel yönetim ve yerel siyaseti masaya yatırdı
Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan’ın moderatörlüğünü yaptığı panele konuşmacı olarak Fox Tv eski  Ankara Temsilcisi Sedat Bozkurt, Gazete Duvar Ankara Temsilcisi Özlem Akarsu Çelik, Cumhuriyet gazetesi eski Ankara Temsilcisi Erdem Gül katıldı.
07 Aralık 2018
Üniversiteler üzerinden rejimle hesaplaşılıyor
Mimarlar Odası Ankara Şubesi haftalık basın toplantısında ülke ve kent gündemini kentsel mekânsal süreç üzerinden okudu.
25 Nisan 2018
Basın Açıklaması "Mimarlık Yargılanıyor! Sessiz Kalmayınız!"
Bu yarışma, kentsel dönüşüm adı altında yıkımla karşı karşıya olan Küçük Armutlu mahallesinin, fiziki ve sosyal dokusu ile önemli özellikler taşıyan ‘gecekondulaşma dönemine’ ait yapılaşmasının özgün niteliklerini koruyarak iyileştirilmesini amaçlamıştır.
25 Aralık 2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!