GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALARSOBE ARŞİV
Ara
Grev var!!!

Grev var!!!

DİSK’e bağlı Sosyal-İş sendikası greve çıkıyor.

 

Leroy Merlin Yapı Marketi ile Sosyal- iş sendikası arasında sürdürülen toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşmaya varılamadı. 6 aydır sürdürülen görüşmelerden sonuç çıkmaması üzerine Sendika grev kararı aldı.  Sosyal –İŞ sendikası bugün yaptığı açıklamada yarın greve çıkacağını duyurarak, Türkiye tarihinde, Yapı Marketler ve AVM'lerde ilk kez gerçekleştirilecek greve destek çağrısı yaptı.  

Leroy Merlin ilk mağazasını Bursa’ya ikincisini Ankara’da açtı. Ankara’da bulunan Leroy Merlin mağazası Anatolium Ankara AVM’nin içinde bulunuyor. 


Toplam Görüntülenme : 26317
Kategori Haberleri

Kılıçdaroğlu, DKÖ ve meslek odalarıyla referandumu değerlendirdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, demokratik kitle örgütleri ve meslek odası temsilcileri ile referandum sürecini ve sonrasında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.
05 Mart 2017
İnsan Hakları Anıtı’nın etrafındaki abluka acilen kaldırılsın
Mimarlar Odası Ankara Şubesi, açlık grevindeki akademisyenler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın tutuklanmalarına ilişkin barışçıl protestolara yönelik sert  polis müdahalesine, İnsan Hakları Anıtı’nın günlerdir bariyerlerle çevrilmesine ve anıtın ablukaya alınmasına tepki gösterdi.
08 Haziran 2017
Meslek örgütlerinden referandum iptal edilmeli çağrısı
Ankara’da KESK, DİSK, TMMOB Ankara Şubeleri, ATO ve ASMMO’nun çağrısıyla bir araya gelen yüzlerce kişi, “Referandum iptal edilmelidir. OHAL kaldırılmalı, demokratik-katılımcı, toplumun genelinin katıldığı, sivil-demokratik bir anayasa hazırlanmalıdır” çağrısında bulundu
19 Nisan 2017
16 Nisan’da hikayemizin gücüne inanalım Olumsuz söylemlere sağır olalım
Mimarlar Odası Ankara Şubesi, 16 Nisan’da Hayır çağrısı yaparak vatandaşları oylara sahip çıkmaya davet etti
12 Nisan 2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!