GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Grev var!!!

Grev var!!!

DİSK’e bağlı Sosyal-İş sendikası greve çıkıyor.

 

Leroy Merlin Yapı Marketi ile Sosyal- iş sendikası arasında sürdürülen toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşmaya varılamadı. 6 aydır sürdürülen görüşmelerden sonuç çıkmaması üzerine Sendika grev kararı aldı.  Sosyal –İŞ sendikası bugün yaptığı açıklamada yarın greve çıkacağını duyurarak, Türkiye tarihinde, Yapı Marketler ve AVM'lerde ilk kez gerçekleştirilecek greve destek çağrısı yaptı.  

Leroy Merlin ilk mağazasını Bursa’ya ikincisini Ankara’da açtı. Ankara’da bulunan Leroy Merlin mağazası Anatolium Ankara AVM’nin içinde bulunuyor. 


Toplam Görüntülenme : 30491
Kategori Haberleri

Gazeteciler yerel yönetim ve yerel siyaseti masaya yatırdı
Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan’ın moderatörlüğünü yaptığı panele konuşmacı olarak Fox Tv eski  Ankara Temsilcisi Sedat Bozkurt, Gazete Duvar Ankara Temsilcisi Özlem Akarsu Çelik, Cumhuriyet gazetesi eski Ankara Temsilcisi Erdem Gül katıldı.
07 Aralık 2018
Üniversiteler üzerinden rejimle hesaplaşılıyor
Mimarlar Odası Ankara Şubesi haftalık basın toplantısında ülke ve kent gündemini kentsel mekânsal süreç üzerinden okudu.
25 Nisan 2018
Basın Açıklaması "Mimarlık Yargılanıyor! Sessiz Kalmayınız!"
Bu yarışma, kentsel dönüşüm adı altında yıkımla karşı karşıya olan Küçük Armutlu mahallesinin, fiziki ve sosyal dokusu ile önemli özellikler taşıyan ‘gecekondulaşma dönemine’ ait yapılaşmasının özgün niteliklerini koruyarak iyileştirilmesini amaçlamıştır.
25 Aralık 2017
Kılıçdaroğlu, DKÖ ve meslek odalarıyla referandumu değerlendirdi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, demokratik kitle örgütleri ve meslek odası temsilcileri ile referandum sürecini ve sonrasında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.
05 Mart 2017

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!