GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Yenimahalleliler ve Tayfun Talipoğlu buluşması

Yenimahalleliler ve Tayfun Talipoğlu buluşması

Engellilerin toplumla buluşması ve kaynaşması amacıyla Yenimahalle Belediyesi, Kent Konseyi Engelli Meclisi ve Kent Kop Mahallesi Muhtarlığı ile ortaklaşa “Engelsiz Yenimahalle Engelsiz Kent Koop” etkinliği düzenlendi. Yaptığı programlarla Anadolu insanlarını ekranlara taşıyan ünlü televizyoncu Tayfun Talipoğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı etkinlik, Batıkent Meydan Kültür ve Ticaret Merkezi’nde gerçekleşti.

Engelsiz Yenimahalle

Ünlü televizyon yapımcısı Tayfun Talipoğlu, Yenimahalle Belediyesi’nin engellilere yönelik çalışmalarına dair  “Yenimahalle Belediyesinin engellilere yönelik hizmetlerini görmek bizleri mutlu ediyor. Yenimahalle yüz akı bir belediyemiz” dedi.

Taliboğlu’nun esprileri ile keyifli bir stand-up atmosferinde gerçekleşen etkinlik, salonu dolduran kalabalığa keyifli dakikalar yaşattı. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle Belediyesi Kent Konseyi Başkanı İlhan Tezel, Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Erol Sayyıdan, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda engelli vatandaşın katıldığı etkinlik söyleşilerin ardından kokteylle sona erdi.


Toplam Görüntülenme : 62177
Kategori Haberleri

7. plan değişikliği yapılan Demir Kafes alanında ders veren bilirkişi raporu
Mimarlar Odası Ankara Şubesi, kamu yararını savunmaya kamu israfı ve planlama ve şehircilik esaslarına karşı uygulamalara karşı yılmadan mücadele devam ediyor.
25 Kasım 2019
Mimarlardan Kapadokya için kırmızı alarm çağrısı
“Bakan bölgeye gitmişken Carus Otel ve Azeri yatırımları ile yapılan otellerin nasıl yapıldığına ve hangi yapıların imar affından yararlandığına ve maliklerinin kim olduğuna dair bilgi versin”

22 Kasım 2019
Mimarlar Saraçoğlu’nda Ankara Valiliği’ni ve Kültür Bakanlığı’nı göreve davet etti
Ankara’nın ender nefes alma mekanlarından ve Cumhuriyet’in ilk toplu konut projesi olan Saraçoğlu Mahallesi’nde, zorla tahliyelerle insansızlaştırmaların ardından, çöküntü alanı haline getirme çabaları devam ediyor.
17 Ekim 2019
Mimarlar ve vatandaşlar AOÇ arazilerinin konut ticaret imar planlarına ilişkin itiraz dilekçesi verdi
“AOÇ alanlarında Atatürk’ün şartlı bağışı ve vasiyetine aykırı işlem tesis etmek suçtur” diyen vatandaşlar, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü önünde bir araya geldi.
09 Ekim 2019

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!