GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Çocuk şenliği

Çocuk şenliği

ODTÜ Devrim Stadı’nda çocuk şenliği yapıldı.

 

ODTÜ Mezunlar Derneği Ankara Gönüllü Takımı (AGT) tarafından Yenimahalle Belediyesi’nin desteğiyle gerçekleştirilen 4’üncü Geleneksel Çocuk Şenliği’nde çocuklar eğlenceli bir yaz günü geçirdi.

ODTÜ’de  oyun ve eğlence  

Yıl boyu gönüllü öğrenciler tarafından evlerinde ücretsiz ders alan öğrenciler otobüslerle mahallelerinden alınarak şenliğin düzenlendiği Devrim Stadı’na getirildi. Gün boyu süren etkinlikte bulmaca oyunlarından çim adam stantlarına, zeka oyunlarından resim stantlarına kadar her türlü oyunu içeren atölye masalarında minikler eğlenceli vakit geçirdi. Sponsorlar tarafından dağıtılan uçurtmaları uçuran çocukların bir çoğu ilk kez uçurtma uçurdu. Zeka oyunlarına katılan miniklere Yenimahalle Belediyesi t satranç takımı hediye etti.  

 


Toplam Görüntülenme : 46861
Kategori Haberleri

7. plan değişikliği yapılan Demir Kafes alanında ders veren bilirkişi raporu
Mimarlar Odası Ankara Şubesi, kamu yararını savunmaya kamu israfı ve planlama ve şehircilik esaslarına karşı uygulamalara karşı yılmadan mücadele devam ediyor.
25 Kasım 2019
Mimarlardan Kapadokya için kırmızı alarm çağrısı
“Bakan bölgeye gitmişken Carus Otel ve Azeri yatırımları ile yapılan otellerin nasıl yapıldığına ve hangi yapıların imar affından yararlandığına ve maliklerinin kim olduğuna dair bilgi versin”

22 Kasım 2019
Mimarlar Saraçoğlu’nda Ankara Valiliği’ni ve Kültür Bakanlığı’nı göreve davet etti
Ankara’nın ender nefes alma mekanlarından ve Cumhuriyet’in ilk toplu konut projesi olan Saraçoğlu Mahallesi’nde, zorla tahliyelerle insansızlaştırmaların ardından, çöküntü alanı haline getirme çabaları devam ediyor.
17 Ekim 2019
Mimarlar ve vatandaşlar AOÇ arazilerinin konut ticaret imar planlarına ilişkin itiraz dilekçesi verdi
“AOÇ alanlarında Atatürk’ün şartlı bağışı ve vasiyetine aykırı işlem tesis etmek suçtur” diyen vatandaşlar, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü önünde bir araya geldi.
09 Ekim 2019

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!