GÜNCELKENTPOLİTİK GÜNDEMKÜLTÜR SANATBASINDANYAZARLARSOBEDENSOBELEDİKLERİMİZRÖPORTAJLARGEZENTİYUMURTALAR
Ara
Otomobillere panayır

Otomobillere panayır

Klasik otomobiller Ankara’da otomobil panayırında sergilenecek

Klasik Otomobil Diyarı Platformu, otomobil panayırı düzenliyor. Panayır Hamza aile piknik alanına kurulacak. Panayıra Ankara dışından da büyük bir katılım bekleniyor. Klasik otomobil tutkunları için yapılan büyük buluşma Çayyolu Alacaatlı Köyü Çıkışı’nda yer alan aile piknik alanında yapılacak.  Araç ve yedek parça alım satımı da yapılacak olan panayırda 200 klasik otomobil sergilenecek.

Klasik Otomobiller Ankara’da Hamza aile piknik alanını 12 Mayıs’ta açılacak olan sergiyle süsleyecek ve meraklılarını sevindirecek.


Toplam Görüntülenme : 70558
Kategori Haberleri

7. plan değişikliği yapılan Demir Kafes alanında ders veren bilirkişi raporu
Mimarlar Odası Ankara Şubesi, kamu yararını savunmaya kamu israfı ve planlama ve şehircilik esaslarına karşı uygulamalara karşı yılmadan mücadele devam ediyor.
25 Kasım 2019
Mimarlardan Kapadokya için kırmızı alarm çağrısı
“Bakan bölgeye gitmişken Carus Otel ve Azeri yatırımları ile yapılan otellerin nasıl yapıldığına ve hangi yapıların imar affından yararlandığına ve maliklerinin kim olduğuna dair bilgi versin”

22 Kasım 2019
Mimarlar Saraçoğlu’nda Ankara Valiliği’ni ve Kültür Bakanlığı’nı göreve davet etti
Ankara’nın ender nefes alma mekanlarından ve Cumhuriyet’in ilk toplu konut projesi olan Saraçoğlu Mahallesi’nde, zorla tahliyelerle insansızlaştırmaların ardından, çöküntü alanı haline getirme çabaları devam ediyor.
17 Ekim 2019
Mimarlar ve vatandaşlar AOÇ arazilerinin konut ticaret imar planlarına ilişkin itiraz dilekçesi verdi
“AOÇ alanlarında Atatürk’ün şartlı bağışı ve vasiyetine aykırı işlem tesis etmek suçtur” diyen vatandaşlar, Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü önünde bir araya geldi.
09 Ekim 2019

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
> >>>

Yorumlar
Yorum eklenmemiş.
Yorum için giriş yapınız!